صفحـه اصـلی arrow اهـــداف
خدمات آرمان کودک
مدرسین زبان انگلیسی
مدرسین سفالگری
مدرسین نقاشی
مدرسین خلاقیت
CD - VCD واحدهای کاری
کارگاه های آموزشی
تهیه ماهنامه تخصصی
جشن و جشنواره زبانی
پشتیبانی آموزش زبان
خواندنی ها
فصلنامه
مقالات
حقوق کودک
بخش کودک
7 - 3 سال زبان
7 سال به بالا زبان
7 - 2 سال هنر
کوچولویی مدرسین
خلاقانه
دیدنی ها
نمایشگاه سفال
نمایشگاه نقاشی
معرفی
مهدهای کودک تهران
موسسات
افراد
استخدام در آرمان کودک
شرایط و روند استخدام
Advertisement
اهداف

 

بنابر تعریف مدیریت به معنی انجام کار و حصول نتیجه از طریق دیگران می باشد و مدیر کسی است که این "دیگران" را انتخاب کرده و شرایط کار را برایشان فراهم می سازد. هر چقدر شناخت یک مدیر نسبت به این "دیگران"  -  در واقع همان کارمندان -  بیشتر باشد امکان برقراری شرایط  برای کار بهتر تسهیل می گردد. در این بین موسسات خدماتی با آماده سازی و آموزش افراد، مدیران را در این راه یاری می دهند. با این نگرش یک مدیر خوب از کار اجرایی فاصله گرفته و به امور مهم تری از قبیل سیاستگزاری های کلی خواهد پرداخت. یک مدیر موفق با اشراف بر شرایط موجود بهترین افراد و موسسات را انتخاب نموده، بستر کاری را بهینه می سازد. موسساتی که نیازهای مدیران را برآورده ساخته و در حین ایجاد تفاوت هایی خلاقانه، با اعتقادات مدیر هم راستا می باشند، ضمن خلق آرامش خاطر؛ جریان کار را بهبود می بخشند. آرمان کودک با تکیه بر کارشناسان و تجارب علمی -  عملی خود تولیدات و خدماتی خاص برای مدیران مهدهای کودک و مدارس پیشنهاد می دهد. منشور اعتقادی آرمان کودک به شرح ذیل می باشد :

 

1- بهداشت روانی کارکنان، ارائه الگوی مناسب و گسترش نگرش صحیح نسبت به آموزش زبان دوم و هنر به کودکان.

2- توجه به بهداشت روانی کودک و توسعه آموزش های " کودک محور " بجای " آموزش محور " تسهیل شرایط تجربه و یادگیری کودک از راه بازی.

3- کم کردن مسئولیت های اجرایی مدیران با به عهده گرفتن قسمتی از مسئولیت ها و هموار کردن راه برای مدیریت صحیح و علمی مدیران مهدهای کودک.

4- خلاقیت در خدمات و تولید ابزار مناسب تخصصی براساس نیاز مهدهای کودک و کسری بازار عام.

عملی شدن این منشور فقط و فقط با پشتیبانی مجموعه ای از افراد آموزش دیده و علاقمند ممکن می باشد. که در هر لحظه و هر مکان حامی عوامل اجرایی می باشند.

 
01.jpg

شرایط معرفی شما

تبلیغات
sesib.jpg 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه فرهنگی آرمان کودک میباشد .

سال 1390