صفحـه اصـلی arrow 7 - 3 سال زبان arrow روند آموزش زبان انگلیسی (کلاسهای نیمه گروهی)
خدمات آرمان کودک
مدرسین زبان انگلیسی
مدرسین سفالگری
مدرسین نقاشی
مدرسین خلاقیت
CD - VCD واحدهای کاری
کارگاه های آموزشی
تهیه ماهنامه تخصصی
جشن و جشنواره زبانی
پشتیبانی آموزش زبان
خواندنی ها
فصلنامه
مقالات
حقوق کودک
بخش کودک
7 - 3 سال زبان
7 سال به بالا زبان
7 - 2 سال هنر
کوچولویی مدرسین
خلاقانه
دیدنی ها
نمایشگاه سفال
نمایشگاه نقاشی
معرفی
مهدهای کودک تهران
موسسات
افراد
استخدام در آرمان کودک
شرایط و روند استخدام
Advertisement
روند آموزش زبان انگلیسی (کلاسهای نیمه گروهی)

روند آموزش زبان انگلیسی  (در کلاسهای نیمه گروهی)

تمرکز اصلی آموزش زبان انگلیسی در موسسه آرمان کودک، آموزش زبان از طریق بازی می باشد. بازی و فعالیتهای حرکتی عمده ترین زمان کلاس را در بر می گیرد.

انتخاب نام نیمه گروهی برای این دوره ها به این علت است که تعداد افراد حاضر در هر کلاس فقط بین 10 - 6 نفر می باشد.

زمان کلاس برای گروه سنی 5-4 سال 60 دقیقه و برای گروه سنی 6-5 سال 75 دقیقه می باشد.

 کتابهای در نظر گرفته شده در گروه های سنی متفاوت می باشد. در گروه های سنی 5 - 4 سال کتاب  Backpack Starter  ، گروه های سنی 6 - 5 سال کتاب Backpack 1 می باشد. برای گروه سنی 6 سال از فروردین ماه آشنایی با حروف بهمراه کتاب  my first hand writingشروع می شود. (اولویت با حروف کوچک و صداها و سپس حروف بزرگ می باشد.) در ادامه، مهارت های خواندن و نوشتن با مجموعه ی Phonics تقویت می شود. در نظر داشته باشید که کتاب و مفاهیم آن تنها به عنوان مرجع برای آموزش در نظر گرفته شده و فعالیت ها و بازی های مختلف نیز در کنار کار با  کتاب نیز انجام می شود.

ترتیب و روند فعالیتهای آموزش در کلاس

تفاوت کلاسهای گروهی و نیمه گروهی در تعداد کودکان و زمان کلاس می باشد. در این کلاسها به جهت مدت زمان طولانی تر و تعداد کمتر کودکان مدرس وقت و امکان بیشتری برای باز های متنوع، توجه فردی به کودکان و در نتیجه پیشبرد اهداف آموزشی دارد. تمام نکاتی که در روند فعالیت های آموزشی در قسمت کلاسهای گروهی ارائه شده است در این کلاسها با کیفیت مطلوبتر انجام می شود.جهت اطلاعات بیشتر به روند آموزش زبان انگلیسی (کلاسهای گروهی) مراجعه شود.

 

وسایل کمک آموزشی:

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم روش کار موسسۀ آرمان کودک آموزش از طریق بازی می باشد، به همین منظور وسایل کمک آموزشی در اختیار تک تک مدرسین قرار می گیرد. این وسایل شامل انواع کمک آموزشی هایی است که علاوه بر اهداف آموزشی اوقات جذابی را برای کودکان فراهم می سازد. تعدادی از این کمک آموزشی ها در فروشگاه اینترنتی آرمان کودک موجود می باشد. شایان ذکر است مدرسین از انواع وسایل کمک آموزشی و اسباب بازی های موجود در مرکز استفاده بهینه می نمایند.

در آموزش های در نظر گرفته شده برای مدرسین "بازی سازی" یکی از اصلی ترین ارکان موفقیت در تدریس به شمار می رود. لذا مدرسین از هر نوع ابزاری جهت بازی استفاده می کنند با این حال موسسه کتابی با عنوان Games and Plays را در اختیار قرار می دهد که حاوی بازی های مختلفی مرتبط با سرفصل های آموزشی می باشد. 

فعالیت های دیگر -  موسسه آرمان کودک به عنوان خدمات ویژه فوق برنامه های زیر را به کلاسهای نیمه گروهی ارائه می دهد: 

1 – نمایش فیلم (کارتون انگلیسی)

2 – نمایش اسلاید

3 – بازی منچ ( مار و پله )

4 – بازی City Center

5 - بازی Playing with words

6 - بازی Let's Hop

7 - بازی twister

مهمترین بخشی که در کلاس های نیمه گروهی اجرا می شود، بازدید سوپروایزر در فواصل زمانی یک بار در ماه از کلاس هاست. سوپروایزر با حضور خود  در کلاس علاوه بر مشاهده عملکرد و روش تدریس مدرس، میزان یادگیری کودکان در طول ماه قبل را نیز بررسی نموده و چنانچه کودکان پیشرفت قابل ملاحظه ای نکرده باشند، با برگزاری جلسه ای مشترک علت را از مدرس جویا شده و در صورت نیاز راهنمائی های لازم را جهت بهبود کیفیت و افزایش بهره وری آموزشی در اختیار وی قرار می دهد.

 
02.jpg

شرایط معرفی شما

تبلیغات
sesib.jpg 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه فرهنگی آرمان کودک میباشد .

سال 1390