خدمات آرمان کودک
مدرسین زبان انگلیسی
مدرسین سفالگری
مدرسین نقاشی
مدرسین خلاقیت
CD - VCD واحدهای کاری
کارگاه های آموزشی
تهیه ماهنامه تخصصی
جشن و جشنواره زبانی
پشتیبانی آموزش زبان
خواندنی ها
فصلنامه
مقالات
حقوق کودک
بخش کودک
7 - 3 سال زبان
7 سال به بالا زبان
7 - 2 سال هنر
کوچولویی مدرسین
خلاقانه
دیدنی ها
نمایشگاه سفال
نمایشگاه نقاشی
معرفی
مهدهای کودک تهران
موسسات
افراد
استخدام در آرمان کودک
شرایط و روند استخدام
Advertisement
معرفی فیلم - CD

والدین عزیز

آموزش دیداری شنیداری یکی از روشهای موثر در یادگیری زبان انگلیسی می باشد. در ادامۀ آموزشهایی که کودکان در مهد می بینند موسسه آرمان کودک تعدادی VCD آموزشی و تعدادی وسایل کمک آموزشی معرفی می کند تا کودک در محیط منزل هم در معرض آموزش غیرمستقیم قرار گیرد، ضمناً شما تمامی این VCD و کمک آموزشی ها در موسسه آرمان کودک موجود می باشد در صورت تمایل جهت سفارش با دفتر موسسه تماس بگیرید.

VCD

Mother Goose Club1 : این مجموعه همراه با بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را آموزش می دهد و شامل شعرهای کودکانه به صورت انیمیشنی و یا با اجرای کودکان می باشد. علاوه بر شعرهای جذاب، بازی های جالبی نیز از هر شعر معرفی می شود که می توانید با کودکتان بازی های انگشتی و یا خلاقانه دیگری را نیز تجربه کنید.

*شامل 37شعر، 29 شعر خانه کودک و 2 داستان -  * همراه با صوت شعرها به صورت MP3

Mother Goose Club2 : این مجموعه همراه با بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را آموزش می دهد و شامل شعرهای کودکانه به صورت انیمیشنی و یا با اجرای کودکان می باشد. علاوه بر شعرهای جذاب، بازی های جالبی نیز از هر شعر معرفی می شود که می توانید با کودکتان بازی های انگشتی و یا خلاقانه دیگری را نیز تجربه کنید.

*شامل 35شعر، 27 شعر خانه کودک و 2 داستان -  * همراه با صوت شعرها به صورت MP3

British Council Kids 1 : این مجموعه شامل شعرها و داستان های کمپانی British Council است که به صورت تخصصی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

*شامل33 شعر کودکانه -  * همراه با آموزش نحوه تلفظ و نوشتار واژگان - *شامل 30 داستان - * همراه با متن کامل دروس و پرسش و پاسخ - * همراه با صوت شعرها به صورت  MP3

British Council Kids 2 : این مجموعه شامل شعرها و داستان های کمپانی British Council است که به صورت تخصصی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

*شامل33 شعر کودکانه -  * همراه با آموزش نحوه تلفظ و نوشتار واژگان - *شامل 33 داستان - * همراه با متن کامل دروس و پرسش و پاسخ - * همراه با صوت شعرها به صورت  MP3

Dave & Ava Songs : این مجموعه شعر انیمیشنی ویژه کودکان طراحی شده و به آنها می آموزد که مستقلا بازی کنند و آموزش ببینند.

*آشنایی با فرهنگ و آداب کشورهای انگلیسی زبان - *بالا بردن قدرت حافظه و اعتماد به نفس کودکان - *شامل 28 شعر، همراه با صوت آنها به صورت MP3 – شامل ویدیوی بی کلام شعرها تا کودکان شما خودشان شعرها را با راهنمایی شما بخوانند.

Chu Chu Tv Nursery Rhymes & Songs : این مجموعه شامل شعرهای معروف کودکان به زبان انگلیسی می باشد. "چو چو تی وی" بیش از صدها ویدئوی آموزشی رنگارنگ و جذاب را که مناسب کودکان در سنین مختلف می باشد عرضه نموده است که بخشی از شعرهای آن در این مجموعه گنجانده شده است.

*آموزش الفبا، اعداد، اعضای بدن، روزهای هفته انجام کارهای شخصی، حیوانات، رنگ ها و ... - *همراه با صوت شعرها به صورت MP3

Chu Chu Tv Rhymes Zone & Story : این مجموعه شامل شعرهای معروف کودکان به زبان انگلیسی می باشد. "چو چو تی وی" بیش از صدها ویدئوی آموزشی رنگارنگ و جذاب را که مناسب کودکان در سنین مختلف می باشد عرضه نموده است که بخشی از شعرها و داستان های  آن در این مجموعه گنجانده شده است.

*آموزش الفبا، اعداد، حیوانات و صدای آنها، وسایل نقلیه، میوه ها و سبزیجات، انجام کارهای شخصی و ... - *همراه با صوت شعرها به صورت MP3

Super Simple Songs : مجموعه ویدئویی حاضر، شامل شعرهای محبوب زبان انگلیسی می باشد که مفاهیم آموزشی را با انیمیشن های جذاب و موسیقی های شاد به کودکان آموزش می دهد.

*شامل 30شعر جذاب به زبان انگلیسی - *همراه با زیرنویس انگلیسی - *شامل فایل صوتی ویدئوها

Magic English : این مجموعه ویدئویی، محصول کمپانی صاحب نام "والت دیزنی" می باشد که 31 عنوان آموزشی را با شعر و موسیقی به کودکان می آموزد.

*آموزش با استفاده از شخصیت های کارتونی کمپانی والت دیزنی - * آموزش حروف الفبا، اعداد، اعضای بدن و ... - * آموزش لغات روزمره و پر کاربرد

Fairyland : سرزمین پریان، یک مجموعه صاحب نام آموزش زبان انگلیسی در قالب انیمیشن می باشد. این مجموعه، کودکان را وارد دنیای خیال پردازی و ماجراجویی می کند، جایی که فراگیری زبان، آسان و خاطره انگیز است.

* آموزش حروف، واژگان و جملات - * اموزش از طریق شعر، موسیقی، تمرین و تکرار

Meet the Sight Words Level1-3 : مجموعه حاضر، خواندن و تشخیص کلمات پر کاربرد انگلیسی را به صورت انیمیشن به کودکان می آموزد.

*آموزش واژگان پر کاربرد در زبان انگلیسی - *دارای بخش های کوتاه برای استفاده در کلاس - *همراه با فلش کارت ویدئویی - * آموزش همراه با موسیقی و تصاویر جذاب - * برنده بیش از 25 جایزه بین المللی

Meet the Phonics : این مجموعه، خواندن و تشخیص ترکیبات پر کاربرد در واژگان زبان انگلیسی را به صورت انیمیشن به کودکان می آموزش می دهد.

*آموزش مفاهیم بنیادی - *آموزش بیش از 30ترکیب در زبان انگلیسی -  * آموزش همراه با موسیقی و تصاویر جذاب - * برنده بیش از 25 جایزه بین المللی

Barney-All About Opposites : یک راه پر جنب و جوش برای فراگیری مفاعیم متضاد همراه با بارنی و دوستان او وجود دارد! در این مجموعه، همه سعی می کنند به "بیبی باپ" کمک کنند تا با روشی سرگرم کننده مفاهیم را بیاموزد. از یادگیری توام با بازی و سرگرمی همراه با بارنی لذت ببرید.

*آموزش مفاهیم متضاد نطیر بالا و پایین، داخل و خارج، بلند و کوتاه

Barney-Song From The Park : پارک بارنی مکانی سرگرم کننده برای بازی است. با کمک این مجموعه، یک خاطره آهنگین همراه با فرزندانتان می سازید. کودکان در این مجموعه شاهد بازی هایی هستند که می توانند به تنهایی یا همراه با دوستان و خانواده هایشان در پارک یا خانه انجام دهند. آنها به طور غیر مستقیم و از طریق بازی مفاهیم آموزشی را فرا می گیرند.

Barney-Story Time with Barney : بارنی همراه با دوستانش برای شما داستان های هیجان انگیزی می خواند و مفاهیم ارزشمندی را به کودکان آموزش می دهد. بیبی باپ به کمک دوستانش خوبی را از بدی تشخیص می دهد.رایان مفهوم شکیبایی را فرا می گیرد و دنیل متوجه می شود که با صبر می تواند بهترین نتیجه را بگیرد.

*آموزش مفاهیم مفیدی نظیر صبر، شکیبایی، صداقت، همت و اراده و ... همراه با بیان داستان

ABC With Elmo : پروفسور "گروور" آموزگار پیش دبستانی است و "المو" برای درس الفبای امروز دستیار  اوست. اما قبل از اینکه پروفسور "گروور" بتواند درس خود را شروع کند، می خواهد با روش دوست داشتنی و جذاب خود برای هر حرف انگلیسی یک شیء مناسب پیدا کند. کودکان به راحتی با "گروور" و "المو" همراه می شوند و به آسانی حروف الفبا و کلمات بسیاری را می آموزند.

Vowel Power : لیونل، لیونا و پدر و مادرشان شما را به کتابخانه ای می برند که تا به حال ندیده اید! مجموعه حاضر، با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم واج شناسی، آواشناسی و واژگان زبان انگلیسی تهیه شده است.

*آموزش کلمات جدید و معانی آنها - *آموزش اصول الفبا و قوامین نوشتاری و املایی - * آموزش خواندن و هجی کردن کلمات انگلیسی

Rock N Learn (Alphabet & Letter Sounds) : مجموعه حاضر حروف زبان انگلیسی، واژگان، جملات و خواندن آنها را به کودکان آموزش می دهد.

*آموزش حروف بزرگ و کوچک الفبای انگلیسی، صدای هر حرف و فرم های مختلف نوشتاری آنها - * ارائه بیش از 130 مثال برای حروف همراه با تصویر در گروه های مختلف مانند: حیوانات، اشیاء و ... - * آموزش نوشتن حروف و اعداد - *آموزش همراه بازی با حروف و کلمات

Rock N Learn (Sight Words Level 1-3) : sight wordها متداول ترین کلمات در ادبیات کودکان به شمار می آیند. این مجموعه، به کودکان کمک می کند تا به آسانی این ترکیبات و واژه ها را بخوانند.

*آموزش بیش از 170 واژه به زبان انگلیسی - * ارائه واژگان به صورت مجزا برای تمرکز بیشتر روی شکل و املای آنها - * آموزش همراه با موسیقی و سرگرمی - * شامل بخش های ویژه مکمل

Rock N Learn (Getting Ready for Kindergarten) : این مجموعه ویدئویی، با استفاده از شخصیت های کارتونی جیل و جوی، زبان انگلیسی و مهارت های ضروری را از طریق موسیقی های جذاب و متنوع به کودکان آموزش می دهد.

*شامل بخش های: رنگ ها، شمارش، جهت ها، نظم و نظافت، نوشتن حروف، اشکال مختلف، لباس پوشیدن و ...

LeapFrog-Learning DVD Set : این مجموعه ویدئویی، یکی از پرفروش ترین محصولات آموزشی زبان انگلیسی می باشد که در 5بخش کارتونی متنوع ارائه می شود.

*آموزش حروف، ترکیب آنها و جمله سازی، اعداد، شمارش، جمع اعداد و خواندن متن های ساده - * آموزش در قالب شعر و موسیقی با شخصیت های کارتونی جذاب

LeapFrog-Scout & Friend : مجموعه حاضر، یکی از برترین محصولات آموزش زبان ویژه کودکان به شمار می آید. برخی از ویژگی های این مجموعه عبارتند از:

*آموزش حروف، حیوانات، اعداد، مقایسه، اشکال هندسی، لغات مترادف و متضاد - *بهره گیری از لهجه صحیح - *آموزش با تمرین و تکرار در قالب شعر و موسیقی

LeapFrog-3 English Learning Collection : این مجموعه، شامل سه بخش آموزشی می باشد که در آنها لیلی، تد و اسکات با روش های جذاب مطالب مفیدی را به کودکان آموزش می دهند.

*آموزش حروف کوچک و بزرگ و ریتم کلمات - * آموزش اعداد، شمارش و تخمین زدن - * آموزش ساختار کلی داستان و مبانی اولیه خواندن داستان

LeapFrog-Letter Factory : در مجموعه کارخانه حروف، تد، لیلی و دوستانشان، برای آموزش مطالب ماجراجویی های جالبی را ترتیب می دهند.

*آموزش الفبا، ترکیبات بی صدا و صفات - * آموزش ریتم، قافیه، بیان داستان و کلمه سازی - * آموزش اعداد، جمع و تفریق

Little Pim English : این مجموعه ویدئویی، به منظور آموزش زبان انگلیسی به کودکان 6ماه تا 6سال طراحی شده است. به کمک این مجموعه، کودکان کلمات و عبارات پر کاربرد روزمره را یاد می گیرند. ترکیبی از انیمیشن و دنیای واقعی پیرامون کودکان، محبوبیت این مجموعه را افزایش می دهد.

*شامل بخش های: غذا خوردن، نوشیدن، بلند شدن، خندیدن، بازی کردن، در خانه، شادی و شمردن

Primary i-Dictionary : این دیکشنری تصویری انگلیسی به انگلیسی، محصول انتشارات معتبر کمبریج بوده و مناسب کودکان و نوجوانان می باشد.

*شامل تلفظ انگلیسی و آمریکایی - *شامل تصاویر و تلفظ همه لغات - * دسته بندی لغات در 15گروه متداول - * همراه با بازی، داستان، شعر و موسیقی

Super Song : 1کتاب و CD شامل ترانه های شاد و کودکانه مناسب زبان آموزان خردسال.

Music Box : 1کتاب و CD شامل ترانه های شاد و کودکانه مناسب زبان آموزان خردسال.

Let’s Chant, Let’s Sing : 1کتاب و CD شامل ترانه های شاد و کودکانه مناسب زبان آموزان خردسال.

 

Dora : سریال در مورد دختر کوچکی است که با کوله پشتی خود سفر دور و دراز را برای پیدا کردن مسائل جدید و آموختن بسیاری از نکات شروع می کند. دورا در این سفر با پیچیدگی های زیادی روبرو می شود که سعی دارد با هوش و ذکاوت خود درصدد حل این معماها و مسائل برآید. با تماشا و دنبال کردن این انیمیشن شما می توانید کودک خود را درگیر سفر عجیبی کنید و در خلال این سفر آموزشهای لازم از قبیل: الفبای انگلیسی، بهداشت، نظم و ترتیب و ... می بیند در اصل سفر در این فیلم بهانه است برای آموزش.

 

جهت خرید CD - VCD های فوق به فروشگاه اینترنتی آرمان کودک مراجعه کرده و یا برای سفارش تلفنی با دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس : 88522553 - 77808405

برای وارد شدن به فروشگاه اینترنتی اینجا را کلیک نمایید.

 

This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 
01.jpg

شرایط معرفی شما

تبلیغات
sesib.jpg 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه فرهنگی آرمان کودک میباشد .

سال 1390