صفحـه اصـلی arrow 7 - 3 سال زبان arrow تمرین زبان در خانه
خدمات آرمان کودک
مدرسین زبان انگلیسی
مدرسین سفالگری
مدرسین نقاشی
مدرسین خلاقیت
CD - VCD واحدهای کاری
کارگاه های آموزشی
تهیه ماهنامه تخصصی
جشن و جشنواره زبانی
پشتیبانی آموزش زبان
خواندنی ها
فصلنامه
مقالات
حقوق کودک
بخش کودک
7 - 3 سال زبان
7 سال به بالا زبان
7 - 2 سال هنر
کوچولویی مدرسین
خلاقانه
دیدنی ها
نمایشگاه سفال
نمایشگاه نقاشی
معرفی
مهدهای کودک تهران
موسسات
افراد
استخدام در آرمان کودک
شرایط و روند استخدام
Advertisement
تمرین زبان در خانه

با سلام

والدین عزیز شما نیز حتماً بارها این سوال برایتان مطرح شده که چطور می توانم کودکم را در منزل در معرض آموزشهای زبان انگلیسی قرار دهم؟ و یا اینکه مطالبی را که در مهد یاد گرفته، چطور با او تمرین کنم؟ برای آموزش زبان در منزل چگونه کودکم را مشتاق کنم؟ و سوالات دیگر ... نکات زیر حاوی مطالبی است که بسیاری از سوالات شما والدین عزیز را پاسخ خواهد گفت.

1- از فلش کارتهای متداول آموزش زبان استفاده کنید بطوری که هر تصویر حاوی یک مطلب باشد. می توانید فلش کارتها را روی درب اتاق کودکتان یا روی دیوار، مکانهایی که در معرض دید کودک است قرار دهید.

2- از آنجایی که کودکان مطالب درسی خود را همراه با بازی در مهد یاد می گیرند، از او بخواهید که این بازی ها را به یاد آورد او را تشویق کنید که همان بازی را در منزل با شما انجام دهد. (به بخش 7 - 4 سال زبان در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.)

3- از جملات امری ساده استفاده کنید مانند

sit down / stand up

.../ wash your hands / face

که بعد از شما تکرار کند، اول خودتان جمله را بگوئید و انجام دهید در صورت تکرار زیاد، کودک حرکت و خود جمله را به صورت ناخودآگاه یاد خواهد گرفت.

4- CD صوتی که از طرف معلم زبان در اختیار کودک قرار گرفته را روزانه در منزل برای او پخش کنید، اگر کودک حوصله گوش کردن به CD را ندارد او را مجبور نکنید. امکان آن را فراهم کنید تا در حالیکه به فعالیتهای دیگری مشغول می باشد CD هم پخش شود.

5- مربی زبان گزارش کار فعالیتهای کلاس را بصورت هفتگی در اختیار دفتر مهد قرار می دهد و دفتر مهد آنرا در معرض دید والدین قرار دهد، شما می توانید از این طریق در جریان روند آموزش های کلاس قرار بگیرید.

6- نام مربی زبان را از کودک خود سوال کنید تلفنی و یا حضوری با مربی در ارتباط باشید (در صورت تمایل از سرویس ندای مهد - sms - Answer me on the phone آرمان کودک استفاده کنید.)

7- CD کارتون و فیلم های آموزشی برای کودکتان تهیه کنید.

(... و Magic English - Go Go Loves English)

8- در مورد تلفظ های غلط کودک حساسیت زیادی به خرج ندهید چرا که به مرور زمان اصلاح خواهد شد بخاطر داشته باشید که حساسیت بیش از حد در اصلاح آنی اشتباهات او را خسته و بعضاً زده خواهد کرد.
9- معادل فارسی کلمات انگلیسی ( و بالعکس ) را از کودک خود نخواهید و چنانچه خود کودک ترجمۀ فارسی کلمه ای را خواست، بهتر است مستقیم و راحت پاسخ را در اختیار او قرار ندهید، برای این کار از نقاشی، انواع اشیاء موجود و حرکت های نمایشی استفاده کنید.

* در بخش سوالات متداول سایت مطالب مربوط به زبان آموزی را مطالعه فرمائید.

در صورت تمایل موسسه آرمان کودک را در جریان انتقادات و پیشنهادات خود قرار دهید.

 
02.jpg

شرایط معرفی شما

تبلیغات
sesib.jpg 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه فرهنگی آرمان کودک میباشد .

سال 1390