صفحـه اصـلی arrow 7 سال به بالا زبان arrow بازی های پیشنهادی برای کودکان 7 سال به بالا
خدمات آرمان کودک
مدرسین زبان انگلیسی
مدرسین سفالگری
مدرسین نقاشی
مدرسین خلاقیت
CD - VCD واحدهای کاری
کارگاه های آموزشی
تهیه ماهنامه تخصصی
جشن و جشنواره زبانی
پشتیبانی آموزش زبان
خواندنی ها
فصلنامه
مقالات
حقوق کودک
بخش کودک
7 - 3 سال زبان
7 سال به بالا زبان
7 - 2 سال هنر
کوچولویی مدرسین
خلاقانه
دیدنی ها
نمایشگاه سفال
نمایشگاه نقاشی
معرفی
مهدهای کودک تهران
موسسات
افراد
استخدام در آرمان کودک
شرایط و روند استخدام
Advertisement
بازی های پیشنهادی برای کودکان 7 سال به بالا

 

اولیاء گرامی با بهره گیری از این بخش به یادگیری کودکان خود کمک خواهند کرد.

بازی شماره   1 :

والدین عزیز این بازی برای تمرین در زمینه شناسایی حروف الفباء انگلیسی برای کودکانی تازه شروع به یادگیری alphabet کرده اند مناسب می باشند.

بعد از آموزش هر چند حرف از بچه ها بخواهیم که حروف را روی روزنامه شناسایی کنند و آنها را خودشان قیچی کنند بعد حروف را روی یک مقوا و یا کاغذ بچسبانند.

 

بازی شماره   2 :

بازی با اعضاء بدن

یک موسیقی شاد برای کودک پخش کنید و از کودک بخواهید که اعضای بدن خود را تکان دهد. step your feet , Raise your arms , Circle your head خود معلم و یا پدر و یا مادر هم می تواند همراه با بچه ها این حرکات را انجام دهد حال به کودک بگویید Don't circle your head کودک نباید سر خود را تکان دهد، به این ترتیب بقیه اعضا تا جایی که هیچ یک از اعضاء کودک حرکت نکند.

 

بازی شماره   3 :

والدین عزیز این بازی برای تمرین در زمینه شناسایی حروف الفباء انگلیسی برای کودکانی تازه شروع به یادگیری alphabet کرده اند مناسب می باشند.

بعد از اینکه کودک حروف الفباء را یاد گرفتند می توانید به کمک کودک شکل حرف را با خمیر بازی بسازید می توانید حروف را با هر شیء و وسیله دیگری مثل سنگ ریزه، چوب بستنی ، برگ و یا هر شیء دیگری بسازیم.

 

بازی شماره   4 :

بازی حدس بزن

 این بازی تمرینی است برای حدس زدن صفتهای اشیاء : از قبیل بزرگ و یا کوچک نرم یا زبر، بلند و یا کوتاه، از چند شیء استفاده کنید، کتاب، دفتر، پاک کن، قاشق، چنگال، کیف، سیب و اشیاء را روی یک میز قرار دهید بعد با یک چشم بند، چشم کودک را آرام ببندید از او بخواهید اشیاء را لمس کند و جملات زیر را بگوید.

It is soft 

  It is small

It is a rubber

 

بازی شماره   5 :

بازی با Lego

 تعداد Lego یا مکعب در اختیار کودک قرار می دهید هر سوالی که کودک جواب می دهد یک Lego و یا یک مکعب را روی قبلی قرار می دهد تا بعد از چهار و یا پنج سوال یک برج درست کرده باشد، سری بعد می تواند با هر جواب درست به سوالات یکی از Lego ها را از روی هم بردارند تا تعداد آنها صفر شود.  

 
03.jpg

شرایط معرفی شما

تبلیغات
sesib.jpg 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه فرهنگی آرمان کودک میباشد .

سال 1390